clintara_nika

Kompleksowa rehabilitacja koni
Praca w oparciu o wzajemny szacunek, pertnerstwo i zaufanie.
Dowiedz się więcej
Rehabilitacja i trening koni
Praca w oparciu o wzajemny szacunek, pertnerstwo i zaufanie.
Dowiedz się więcej
Previous slide
Next slide

Ucz się razem z nami

W swojej metodzie pracy z końmi łączymy podejście klasyczne z naturalnym, nazywając je “kompletnym”.

Szkolenia Online

Webinary edukacyjne to przystępna forma szkolenia online, podczas którego zdobędziesz wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną.

Szkolenia jeździeckie

W naszej stajni staramy się tworzyć wyjątkową przestrzeń do nauki. Sprawdź jakie szkolenia realizujemy w najbliższym czasie i przyjedź uczyć się na żywo.
Stajnia zlokalizowana jest 30 km od Poznania.

O nas

W stosowanej przez nas metodzie pracy z końmi łączymy różne szkoły jeździectwa.

Żadna ze znanych nam metod nie została stworzona przez konie, nie ma więc możliwości, aby znajomość wyłącznie jednej szkoły pozwoliła odpowiedzieć na potrzeby każdego konia, którego spotykamy na naszej drodze.

Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym możemy zapewnić koniom warunki wspomagające powrót do zdrowia, lub zbudowanie siły, której wcześniej nie miały – tym miejscem jest Stajnia Esterfield.

onas

Szkolenia jeździeckie

pracuj z koniem, rozwijaj siebie

Dobrze wiemy, że ciągły rozwój i poszukiwanie inspiracji leży w naturze jeźdźców.

Dołącz do nas i weź udział w organizowanych przez nas szkoleniach! Gwarantujemy ciekawych prelegentów, ogromną dawkę wiedzy i inspiracji.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami mailowo lub zajrzyj na naszego Facebooka.

25

Maja 2023

Koń giętki jak wąż. Część I - odcinek szyjny i łopatka.

WEBINAR no. 8

Już w...

czerwcu 2023

Koń giętki jak wąż. Część II - odcinek piersiowy, lędźwiowy i krzyżowy.

WEBINAR no. 9

Już w...

lipcu 2023

Koń sprężysty jak krok czapli. Praktyczne ćwiczenia, które pokażą Ci jak uaktywnić krok Twojego konia.

WEBINAR no. 10

Kup webinar

Nie udało Ci się uczestniczyć w webinarze na żywo?

Nic straconego, w naszym sklepie możesz wykupić dostęp do poszczególnych spotkań. 

Dostęp do każdego webinaru otrzymujesz na 180 dni.

Stacjonarne szkolenia jeździeckie 2023

Jeśli masz dosyć czytania i oglądania, to czas na praktykę.

Zapraszamy Cię do naszego magicznego miejsca, które stworzyliśmy po to, aby każdy kto chce zgłębiać naukę współpracy z końmi mógł sobie pozwolić na to, by działać się w swobodnej, pełnej akceptacji atmosferze.

Opinie klientów

Zastanawiasz się jak przebiegają szkolenia organizowane w naszej stajni? Poniżej możesz zapoznać się z opiniami uczestników. Wszystkie opinie są zweryfikowane i przesłane do nas mailowo lub za pośrednictwem social mediów.

Ola Rutkowska

"Najlepsze szkolenie na jakim byłam od dawna. Wiosenne spotkanie z Panią Kasią otworzyło mi szerzej oczy na mojego niesfornego kuca i naładowało powerem do dalszej pracy z nim. Organizacja wydarzenia na 6! Tak rodzinna i miła atmosfera, przekąski, dziewczyny chętnie odpowiadały na każde pytanie, i te domowe ciasta… 🥰🥰 Polecam z całego serca!"

Veronika Ostasz

"Brałam udział w drugim już szkoleniu z Kasią Jasińską i naprawdę polecam ❤️ Kasia ma ogromną wiedzę i wyczucie, a organizacja szkolenia, opieka nad końmi i uczestnikami też bardzo na plus. Byłam ze swoim koniem i polecamy to miejsce! 😁"Irmina Stawna

"Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Fizjo-Konie przeprowadzanych u Weroniki. Bardzo miło spędziłam czas i wyszłam bogatsza o nowe doświadczenia. Z pewnością będę chciała tam wrócić! Serdecznie polecam! 🙂"  Ola Rutkowska

  "Najlepsze szkolenie na jakim byłam od dawna. Wiosenne spotkanie z Panią Kasią otworzyło mi szerzej oczy na mojego niesfornego kuca i naładowało powerem do dalszej pracy z nim. Organizacja wydarzenia na 6! Tak rodzinna i miła atmosfera, przekąski, dziewczyny chętnie odpowiadały na każde pytanie, i te domowe ciasta… 🥰🥰 Polecam z całego serca!"

  Veronika Ostasz

  "Brałam udział w drugim już szkoleniu z Kasią Jasińską i naprawdę polecam ❤️ Kasia ma ogromną wiedzę i wyczucie, a organizacja szkolenia, opieka nad końmi i uczestnikami też bardzo na plus. Byłam ze swoim koniem i polecamy to miejsce! 😁"

  Irmina Stawna

  "Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Fizjo-Konie przeprowadzanych u Weroniki. Bardzo miło spędziłam czas i wyszłam bogatsza o nowe doświadczenia. Z pewnością będę chciała tam wrócić! Serdecznie polecam! 🙂"

  Ania Dąbrowska

  "W zeszły weekend nareszcie to ja miałam przyjemność odwiedzić dziewczyny w ich stajni i uczestniczyć w szkoleniu z Kasią Jasińską. Szkolenie zorganizowane było pierwsza klasa, wszystko na czas, wszystko wiadomo, wszyscy organizatorzy zawsze byli w zasięgu naszych pytań 😃 Oczywiście szkoleniowiec też pierwsza klasa 🙂 Tak więc polecam nie tylko Nikę jako trenera i jeźdźca, ale także cały zespół Esterfield i miejsce - bo szkoleń będą robić coraz więcej i z tego co wiem, to szykują się same wspaniałe gwiazdy! ❤"

  Kinga Częścik

  "Polecam ze względu na ogrom wiedzy, fachowe podejście do zwierząt połączone z wielkim sercem, wzorową organizację zarówno szkoleń, jak i samego ośrodka. Szkolenie z panią Kasią Jasińską bardzo wiele mi dało, było dla mnie motywacją do dalszej pracy, zbiorem cennych wskazówek i nowych wiadomości, ale także dobrą zabawą. Wszystko klarownie i kompleksowo wyjaśnione. Dużo nowych ćwiczeń rozłożonych na "czynniki pierwsze". A na koniec - to, co mówiła pani Kasia, wzbudziło we mnie na nowo podziw i szacunek dla koni - takich, jakimi są."

  Ania Dąbrowska

  „Dziewczyny są najlepsze! ❤ Weronika swoją wiedzą, podejściem i umiejętnościami przewyższa większość znanych trenerów i jeźdźców w Polsce, głównie dzięki wszechstronności tej wiedzy i patrzeniu na parę koń-jeździec holistycznie, a nie tylko przez pryzmat jednej dyscypliny. Każdy trening z nią to ogrom idealnie trafionej w indywidualne potrzeby wiedzy, wielka dawka zabawy i super pozytywne podejście! Ani koń, ani jeździec się nie nudzi:) Świetnie łączy jazdę na ogłowiu, bez ogłowia, prace z ziemi i różne dyscypliny jeździeckie. Ale jest też Klaudia, która świetnie organizuje pracę i pomaga we wszystkim za kulisami😉 No i robi piękne zdjęcia!😍 Polecam z całego serca, bo dla mnie to trener idealny❤”

  Iga Mol Gabry

  "Niedawno brałam udział w Warsztatach związanych z fizjoterapią koni w Stajni Esterfield. Było to pierwsze moje spotkanie na żywo z Weroniką i Klaudią, choć od dawna czerpie inspiracje z ich Instagrama! ❤️ warsztaty organizowane we współpracy z Kasią Łukaszewicz zorganizowane były bardzo profesjonalnie. mimo ogromnej dawki wiedzy i dużej partii materiału wszystko było zgrane czasowo. 🐴 dokładnie tak jak organizatorzy opisywali szkolenie - można było na nim poczuć to co dzieje się w ciele konia. Myślę, że to wspaniałe i rozwojowe warsztaty dla wszystkich osób niezależnie od ich jeździeckiego stażu! Pozwala spojrzeć na kwestie związane z pracą z końmi z zupełnie innej strony 😇"

  Weronika Duc

  "Dzień dobry, Piszę w sprawie opinii do ostatniego webinaru "Koń i ja. Działamy razem czy osobno?". Miałam również okazję uczestniczyć już w poprzednich webinarach i za każdym razem byłam zadowolona. Forma przekazu, treść i sposób przekazywania wiedzy jest na prawdę na wysokim poziomie, filmiki instruktarzowe są moją ulubioną częścią - im więcej informacji jest przekazanych w ten sposób, tym łatwiej jest mi to przyswoić, zapamiętać i dzięki temu świadomie, znając już poprawny obraz ćwiczeń mogę przełożyć to z koniem na praktykę. Prowadzenie webinaru na żywo i otrzymanie późniejszego nagrania jest super opcją. Dziękuję za dopracowanie i zaangażowanie w pracę dla nas (:"

   0