clintara_nika

Pakiet 6 ćwiczeń z ziemi na trudne podłoże

Co zawiera kurs? 6 bezpiecznych ćwiczeń z ziemi omówionych i pokazanych krok po kroku, które można wykonać niezależnie od jakości podłoża. Minimum dwie możliwości wykonania każdego ćwiczenia, co pozwoli dopasować ćwiczenie do konia. Omówienie teoretyczne dlaczego warto pracować na trudnym podłożu, co zaproponowane ćwiczenia zbudują w ciele Twojego konia. Zestaw dedykowany osobom na każdym poziomie zaawansowania w pracy z koniem z ziemi.

69.90 

Informacje dodatkowe

Opis

Przed Wami nowa forma materiału video. Kompleksowy pomysł na trening dla Ciebie i Twojego konia, gdy warunki atmosferyczne, lub dostępna infrastruktura wymaga bezpiecznego podejścia i zaangażowania świadomości końskiego ciała.

Pakiet 6 ćwiczeń, które możesz bezpiecznie wykonywać ze swoim koniem na zamarzniętym podłożu.

Standardowo, ćwiczenia są zaprezentowane i omówione krok po kroku z uwzględnieniem najważniejszych informacji, o których musisz pamiętać podczas ich wykonywania.

Inspiracją do tego nagrania był nasz i Wasze zamarznięte place. W sezonie zimowym praca z koniem bywa bardzo wymagająca. A warunki pogodowe nie ułatwiają nam zadania, zwłaszcza, gdy do dyspozycji mamy wyłącznie plac zewnętrzny. Czy to jednak powód, by zaprzestać treningów?

Uważamy, że nie:)
Co więcej, naszym zdaniem praca z koniem na zamarzniętym podłożu pozwala skupić się na zupełnie innych aspektach funkcjonowania końskiego ciała i warto raz na jakiś czas, wdrożyć takie ćwiczenia do swojego planu treningowego.

Co może to dać? Wyobraź sobie, że w trakcie leśnej wyprawy masz do pokonania ścieżkę usłaną kamieniami. O ile lepiej jest móc poruszać się z własnym koniem pewnie i bezpiecznie po takiej ścieżce, wiedząc, że wie jak poruszać się po trudnym podłożu i świadomie korzysta z możliwości własnego ciała.

Pracując w domowych warunkach na zamarzniętym podłożu, stosując proponowane ćwiczenia właśnie tę świadomość zbudujesz:)

Cały kurs trwa niecałe 60 min. Dostęp do materiału uzyskujesz na 3 miesiące od daty jego zakupu.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pakiet 6 ćwiczeń z ziemi na trudne podłoże”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
Koszyk
  • No products in the cart.