clintara_nika

O nas

Zapraszamy Cię do świata filozofii Cordeo Attitude - Weronika Kicińska
O Weronice...

⭐️ Jestem techniczką weterynarii, certyfikowaną trenerką 

⭐️ Startuję w kategoriach: skoki przez przeszkody, Working Equitation, jazdy bez ogłowia 

⭐️ Regularnie biorę udział w szkoleniach, kursach i konferencjach o tematyce weterynaryjnej, behawioralnej oraz dot. treningu i opieki nad końmi zgodnymi z zasadami biomechaniki i działania psychiki

⭐️ Na swojej drodze edukacji miałam również możliwość korzystać z wiedzy: Justyny Rucińskiej, Katarzyny Jasińskiej, Berniego Zambail, Manolo Mendez’a, Jacka Buckiego, Sue Dyson, Luisa Lucio, Jeffa Sandersa czy Aleksandra Jarmułę.

⭐️ Zajmuje się treningiem koni zgodnym z ich ciałem i psychiką, pomagam znaleźć przyczynę problemu (z końskiego punktu widzenia) i rozwiązanie (z ludzkiego)

⭐️ Na stałe współpracuję ze specjalistami z zakresu podkuwania i strugania kopyt koni, fizjoterapii i saddle fitterstwa. Wspólnie tworzymy możliwość kompleksowego zaopiekowania się końmi, które potrzebują rehabilitacji (zarówno cielesnej, jak i psychicznej)

⭐️ Tworzę filozofię Cordeo Attitude i mam nadzieję, że Ty też 🙂 

Wszystko co robimy, robimy w zespole!

⭐️ Działamy rodzinnie🙂 Weronika swoją pasją wpłynęła na losy wszystkich domowników. Przyjeżdżając do nas możesz mieć pewność spotkania zupełnie różnych osobowości, które finalnie sprawiają, że wszystko działa jak należy. 

⭐️ Agnieszka, Paweł i Klaudia również tworzą projekt clintara_nika
Piękne zdjęcia i materiały tworzy dla Was Klaudia, Agnieszka sprawia, że każdy z Waszych koni jest najlepiej zaopiekowany na świecie, a Paweł dzięki swojej wszechstronności, nie tylko wyrówna o północy plac, ale również zabierze Was w niezapomnianą konną wycieczkę jako Instruktor Wykładowca Turystyki Jeździeckiej PTTK

Historia naszego logo i filozofii Cordeo Attitude

Cordeo Attitude to filozofia, która kiełkowała w głowie Weroniki od najmłodszych lat i pierwszych spotkań 
z końmi. W duchu Cordeo Attitude może pracować każdy jeździec, opiekun koni, miłośnik, który dobro konia stawia zawsze na pierwszym miejscu

W naszej filozofii Cordeo Attitude nie liczy się uprawiana dyscyplina, ani reprezentowany poziom. Cordeo Attitude to podejście, którym kierujemy się przebywając z końmi, zwracając się do nich i współpracując z nimi. Podejście, którym może kierować się każdy, kto tylko tego zapragnie. 

Partnerstwo, zaufanie i szacunek to słowa, które towarzyszą naszej filozofii. 

Na naszym logo widać głowę konia, którą przeplata cordeo, w wizualizacji projektu pomogła nam nasza koleżanka Ala Pośrednik, która w naszej ocenie idealnie oddała delikatność filozofii. 

Clintara_nika to połączenie dwóch imion, pierwszej klaczy Clintary, która pokazała nam zupełnie inną drogę, jaką można obrać decydując się na trening koni oraz Niki, czyli Weroniki. 

Myślimy, że każdy jeździec w swoim życiu trafia na wyjątkowego konia, który przewraca jego świat do góry nogami, w naszym życiu tym koniem jest Clintara, która zapoczątkowała Cordeo Attitude
 – dziś przekazywane Wam. 

Ten świat jest teraz otwarty właśnie dla Was. 🙂 

Zobacz, co mówią o nas inni

Tworzymy najlepsze szkolenia jeździeckie

Dedykowane wszystkim miłośnikom koni związanymi
z nimi zarówno profesjonalnie, jak i hobbystycznie.

0 +
Lat
doświadczenia
0 +
Przeprowadzonych szkoleń
0 +
Zadowolonych Klientów

Webinary w sezonie jesień-zima 2023

Już

zrealizowany

Koń giętki jak wąż. Część I - odcinek szyjny i łopatka.

WEBINAR no. 8
Już

zrealizowany

Koń giętki jak wąż. Część II - odcinek piersiowy, lędźwiowy i krzyżowy.

WEBINAR no. 9
24

stycznia 2024

Koń sprężysty jak krok czapli. Praktyczne ćwiczenia, które pozwolą Ci uaktywnić krok Twojego konia.

WEBINAR no. 10
0
Koszyk
  • No products in the cart.