clintara_nika

Szkolenia jeździeckie

Kursy jeździeckie

Poznaj nasz świat jeździecki w zaledwie kilka dni.

Wybierz weekend pełen wiedzy, pod okiem doświadczonych i inspirujących szkoleniowców z całego świata.

Szkolenia jeździeckie 2024

Szkolenia odbywają się w stajni Esterfield Cordeo Attitude (30 km od Poznania). Aby zapisać się na wybrane szkolenie jeździeckie przeczytaj opis wydarzenia i skontaktuj się z nami mailowo, lub wypełnij ankietę.

Kursy i szkolenia jeździeckie | clintaranika

Szkolenia jeździeckie 2024

stajnia Esterfield Cordeo Attitude

Dużą wagę przykładamy do regularnych szkoleń, dbając o ciągły rozwój. Swoją filozofię przenosimy w mury naszej stajni,
gdzie od 2020 roku organizujemy szkolenia jeździeckie, na które zapraszamy szkoleniowców z całego świata.

Na naszych szkoleniach jeździeckich dbamy zarówno o jeźdźców, jak i o słuchaczy. Staramy się tworzyć najlepszą możliwą atmosferę do zdobywania wiedzy, wiedząc, że każdy z nas kiedyś zaczynał i każdy nadal się uczy.

Poniżej lista szkoleń jeździeckich zaplanowanych na 2024 rok. Kliknij w wybrane szkolenie, aby przejść do zapisów.

Kursy jeździeckie

 

Naszym celem jest tworzenie szkoleń jeździeckich, które w 100% odpowiadają na potrzeby uczestników. 

Do Stajni Esterfield zapraszamy osoby ze świata jeździeckiego, które swoją postawą w pracy z końmi stawiają na partnerstwo, zaufanie i szacunek.

W naszej filozofii to dobro koni jest zawsze
na pierwszym miejscu.

Jeśli interesują Cię kursy jeździeckie, które wychodzą poza standardowe ramy myślenia o koniu, to nasze warsztaty jeździeckie będą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Warsztaty jeździeckie organizowane w naszej stajni są kierowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

Szkolenia jeździeckie, które tworzymy charakteryzują się podejściem, które na pierwszym miejscu stawia konie.
Partnerstwo, szacunek i zaufanie to podstawy, którymi kierujemy się podczas pracy z końmi, a prelegenci, których zapraszamy, by poprowadzili szkolenia jeździeckie i podzielili się z Wami swoją wiedzą kierują się tym samym podejściem.

Wymogiem udziału w szkoleniach jeździeckich, które odbywają się w naszej stajni jest posiadanie własnego konia. 

Nasza stajnia nie udostępnia koni na szkolenia. Wyjątkiem są warsztaty jeździeckie poświęcone pracy z ziemi, tutaj przy uprzednim kontakcie możemy wypożyczyć Wam jednego z koni:)

Poza zorganizowanymi szkoleniami jeździeckimi, można przyjechać do nas na “obóz jeździecki”, zorganizować indywidualnie turnus, podczas, którego skupimy się na potrzebach Twoich i Twojego konia. Jeśli jest Was więcej, możesz przyjechać do nas ze znajomymi.

Kursami związanymi z końmi zajmujemy się już od 2020 roku.
W naszej stajni rocznie pojawia się około 250 osób, które biorą udział w organizowanych przez nasz szkoleniach jeździeckich.
Tylko w 2023 roku zorganizowaliśmy aż 15 stacjonarnych szkoleń jeździeckich

Gościliśmy szkoleniowców takich jak Luis Lucio, Jeff Sanders czy Elsa Sinclair, a lista ta z każdym rokiem się wydłuża:)

Warsztaty jeździeckie tworzą dla nas również specjaliści z Polski, m.in. Katarzyna Łukaszewicz, z którą prowadzimy warsztat “Czuły Dotyk Plus” skoncentrowany na wiedzy fizjoterapeutycznej. Gościmy również Julię Opawską, jedyną w Polsce 3* certyfikowaną trenerkę Parelli Natural Horsemanship.
Według opinii uczestników nasze szkolenia jeździeckie są wyjątkowe, dzięki atmosferze i warunkom do nauki jakie tworzymy.

Czekamy na Was w stajni Esterfield

Opinie klientów

Chcesz wiedzieć jak nasze szkolenia jeździeckie oceniają uczestnicy?

Zapoznaj się z opiniami!

Ola Rutkowska

"Najlepsze szkolenie na jakim byłam od dawna. Wiosenne spotkanie z Panią Kasią otworzyło mi szerzej oczy na mojego niesfornego kuca i naładowało powerem do dalszej pracy z nim. Organizacja wydarzenia na 6! Tak rodzinna i miła atmosfera, przekąski, dziewczyny chętnie odpowiadały na każde pytanie, i te domowe ciasta… 🥰🥰 Polecam z całego serca!"

Veronika Ostasz

"Brałam udział w drugim już szkoleniu z Kasią Jasińską i naprawdę polecam ❤️ Kasia ma ogromną wiedzę i wyczucie, a organizacja szkolenia, opieka nad końmi i uczestnikami też bardzo na plus. Byłam ze swoim koniem i polecamy to miejsce! 😁"Irmina Stawna

"Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Fizjo-Konie przeprowadzanych u Weroniki. Bardzo miło spędziłam czas i wyszłam bogatsza o nowe doświadczenia. Z pewnością będę chciała tam wrócić! Serdecznie polecam! 🙂"Opinie pochodzą od klientów, którzy byli uczestnikami organizowanych bądź prowadzonych przez nasz szkoleń.

Ola Rutkowska

"Najlepsze szkolenie na jakim byłam od dawna. Wiosenne spotkanie z Panią Kasią otworzyło mi szerzej oczy na mojego niesfornego kuca i naładowało powerem do dalszej pracy z nim. Organizacja wydarzenia na 6! Tak rodzinna i miła atmosfera, przekąski, dziewczyny chętnie odpowiadały na każde pytanie, i te domowe ciasta… 🥰🥰 Polecam z całego serca!"

Veronika Ostasz

"Brałam udział w drugim już szkoleniu z Kasią Jasińską i naprawdę polecam ❤️ Kasia ma ogromną wiedzę i wyczucie, a organizacja szkolenia, opieka nad końmi i uczestnikami też bardzo na plus. Byłam ze swoim koniem i polecamy to miejsce! 😁"

Irmina Stawna

"Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Fizjo-Konie przeprowadzanych u Weroniki. Bardzo miło spędziłam czas i wyszłam bogatsza o nowe doświadczenia. Z pewnością będę chciała tam wrócić! Serdecznie polecam! 🙂"

Ania Dąbrowska

"W zeszły weekend nareszcie to ja miałam przyjemność odwiedzić dziewczyny w ich stajni i uczestniczyć w szkoleniu z Kasią Jasińską. Szkolenie zorganizowane było pierwsza klasa, wszystko na czas, wszystko wiadomo, wszyscy organizatorzy zawsze byli w zasięgu naszych pytań 😃 Oczywiście szkoleniowiec też pierwsza klasa 🙂 Tak więc polecam nie tylko Nikę jako trenera i jeźdźca, ale także cały zespół Esterfield i miejsce - bo szkoleń będą robić coraz więcej i z tego co wiem, to szykują się same wspaniałe gwiazdy! ❤"

Kinga Częścik

"Polecam ze względu na ogrom wiedzy, fachowe podejście do zwierząt połączone z wielkim sercem, wzorową organizację zarówno szkoleń, jak i samego ośrodka. Szkolenie z panią Kasią Jasińską bardzo wiele mi dało, było dla mnie motywacją do dalszej pracy, zbiorem cennych wskazówek i nowych wiadomości, ale także dobrą zabawą. Wszystko klarownie i kompleksowo wyjaśnione. Dużo nowych ćwiczeń rozłożonych na "czynniki pierwsze". A na koniec - to, co mówiła pani Kasia, wzbudziło we mnie na nowo podziw i szacunek dla koni - takich, jakimi są."

Ania Dąbrowska

„Dziewczyny są najlepsze! ❤ Weronika swoją wiedzą, podejściem i umiejętnościami przewyższa większość znanych trenerów i jeźdźców w Polsce, głównie dzięki wszechstronności tej wiedzy i patrzeniu na parę koń-jeździec holistycznie, a nie tylko przez pryzmat jednej dyscypliny. Każdy trening z nią to ogrom idealnie trafionej w indywidualne potrzeby wiedzy, wielka dawka zabawy i super pozytywne podejście! Ani koń, ani jeździec się nie nudzi:) Świetnie łączy jazdę na ogłowiu, bez ogłowia, prace z ziemi i różne dyscypliny jeździeckie. Ale jest też Klaudia, która świetnie organizuje pracę i pomaga we wszystkim za kulisami😉 No i robi piękne zdjęcia!😍 Polecam z całego serca, bo dla mnie to trener idealny❤”

Iga Mol Gabry

"Niedawno brałam udział w Warsztatach związanych z fizjoterapią koni w Stajni Esterfield. Było to pierwsze moje spotkanie na żywo z Weroniką i Klaudią, choć od dawna czerpie inspiracje z ich Instagrama! ❤️ warsztaty organizowane we współpracy z Kasią Łukaszewicz zorganizowane były bardzo profesjonalnie. mimo ogromnej dawki wiedzy i dużej partii materiału wszystko było zgrane czasowo. 🐴 dokładnie tak jak organizatorzy opisywali szkolenie - można było na nim poczuć to co dzieje się w ciele konia. Myślę, że to wspaniałe i rozwojowe warsztaty dla wszystkich osób niezależnie od ich jeździeckiego stażu! Pozwala spojrzeć na kwestie związane z pracą z końmi z zupełnie innej strony 😇"

Weronika Duc

"Dzień dobry, Piszę w sprawie opinii do ostatniego webinaru "Koń i ja. Działamy razem czy osobno?". Miałam również okazję uczestniczyć już w poprzednich webinarach i za każdym razem byłam zadowolona. Forma przekazu, treść i sposób przekazywania wiedzy jest na prawdę na wysokim poziomie, filmiki instruktarzowe są moją ulubioną częścią - im więcej informacji jest przekazanych w ten sposób, tym łatwiej jest mi to przyswoić, zapamiętać i dzięki temu świadomie, znając już poprawny obraz ćwiczeń mogę przełożyć to z koniem na praktykę. Prowadzenie webinaru na żywo i otrzymanie późniejszego nagrania jest super opcją. Dziękuję za dopracowanie i zaangażowanie w pracę dla nas (:"

0
Koszyk
  • No products in the cart.