clintara_nika

1 miesiąc

Zdobywaj wiedzę, poszerzaj horyzonty razem z Weroniką Kicińską! Korzystaj z platformy edu, która powstała z myślą o wszystkich miłośnikach koni, którzy dążą do świadomego jeździectwa. Ucz się obserwując treningi innych jeźdźców, oglądaj webinary, próbuj ćwiczeń zaprezentowanych krok po kroku. Dostęp do wszystkich materiałów zyskasz wybierając opcję na miesiąc.

199.99  for 1 month

Informacje dodatkowe

Opis

Sprawdź jakie możliwości daje panel EDU tworzony przez Weronikę Kicińską.
Wybierz dostęp na miesiąc i przetestuj platformę, wdrażając różnorodność w trening swojego konia.

Od lat zastanawiałyśmy się jaki będzie najlepszy sposób na przekazywanie tak obszernej i tak wielopoziomowej wiedzy jaką jest nauka pracy z koniem. Tworząc filozofię Cordeo Attitude postanowiłyśmy, że chcemy, aby docierała ona wszędzie, gdzie tylko pojawi się taka potrzeba. Tak powstała wizja szkoleń jeździeckich online, które dostępne są na naszej platformie.

Panel EDU jest dedykowany dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Dlaczego?

Znajdziecie tutaj materiały dotyczące pracy z początkującymi jeźdźcami, głównie w kategorii Obserwuj Treningi.
Również tutaj znajdziecie elementy pracy, które można nazwać “rozwiązywaniem problemów”, głównie skupiających się na istniejących już problemach koń vs. właściciel, dotyczące zarówno przebywania z koniem, jazdy, jak i np. ładowania do przyczepy.

Nie zabraknie również bardziej zaawansowanych elementów, np. treningów skokowych z bardziej doświadczonymi jeźdźcami.

W kategorii Trenuj z nami wszystko zaczynamy od początku. Dla osób zaawansowanych będzie to dobre przypomnienie etapów poszczególnych ćwiczeń, dla osób początkujących szansa na to, by rozpocząć przygodę z danym ćwiczeniem prawidłowo, krok po kroku.

Quick EDU to kategoria, która należy do Was. Zbieramy Wasze najczęstsze zagwostki i pokazujemy Wam jak warto podejść do rozwiązania danej trudności. Znajdziecie tutaj materiały takie jak: “Mój koń wchodzi na mnie podczas prowadzenia”, “Mój koń mnie podgryza” itp.

Webinary, skarbnica wiedzy od której wszystko się zaczęło. Wykupując dostęp do panelu uzyskujecie widok wszystkich dotychczas zrealizowanych webinarów.

Wybierając roczny dostęp do panelu zyskujesz możliwość oglądania wszystkich treści.

Kliknij TUTAJ i sprawdź przykładowe materiały.

Płatność dokonywana jest jednorazowo za 1 miesiąc.
Przy zakupie zakładasz konto, dzięki którym od razu możesz zalogować się do swojego panelu EDU.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „1 miesiąc”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
Koszyk
  • No products in the cart.