clintara_nika

Obserwuj treningi

Slimek uczy się myśleć - inspiracja na trening

Slimek podczas tego treningu uczył się myśleć. Jako koń o przeszłości wyścigowej jego odpowiedzią na niezrozumienie tematu, zwykle jest pęd do przodu, podczas pobytu u nas, chcemy trochę ten proces spowolnić i pokazać mu, że każdy problem można rozwiązać oddychając i myśląc. 🙂 

Jego właścicielka przez długi czas starała się nie używać wysokiego poziomu energii, który wcześniej wywoływał w nim jeszcze większe podniesienie i problem z opanowaniem. 

Podczas pobytu u nas powoli przekonuje się do tego, że Slimek jest gotowy na to, by zaproponować mu więcej wyzwań i tę energię zwiększyć. Jasne stało się również to, że nie możliwym jest, by całe życie chronić go od elementów, które wywołują ekscytację, zarówno pozytywną jak i czasami stres – celem naszych treningów jest więc pokazanie Slimkowi jak może sam oraz z pomocą Julki odpowiadać na to, co w danym momencie go przerasta. Bezpiecznie i skutecznie. 

Nie tylko podczas treningów, ale również podczas tego, gdy sam przebywa w stajni czy na padoku. 

Nie ma nic lepszego niż budowanie w naszych koniach pewności siebie i samodzielności, uczmy nasze konie jak mogą o siebie dbać, kiedy nas nie ma obok. 

Z tego filmu dowiecie się jak wspierać Wasze konie

Więcej pracy ze Slimkiem

Przejdź do treningu ze Slimkiem, podczas którego razem z Julką uczą się utrzymywać koło w pracy z ziemi.

Skorzystaj z promocji na webinary i dostęp do panelu EDU. Tylko od 24.11 do 5.12!

X
0
Koszyk
  • No products in the cart.