clintara_nika

Parkury szkoleniowe w jeździe bez ogłowia 2022

W dniach 16-17 lipca, na terenie naszej stajni odbyły się pierwsze Parkury Szkoleniowe w jeździe bez ogłowia.

Wydarzenie dedykowałyśmy wszystkim jeźdźcom, którzy rozpoczęli już swoją przygodę z jazdą bez ogłowia. Pierwotnie Parkury miały się odbyć w CH Jaszkowo, niestety z powodu niewielkiej ilości zgłoszeń musiałyśmy zmienić formułę eventu. Czy żałujemy?

Wyszło świetnie, więc absolutnie nie! 🙂 W trakcie wydarzenia każda para miała możliwość wystartować w dwóch, z trzech dostępnych konkurencji.

  • ujeżdżenie
  • skoki przez przeszkody 
  • Liberty Trail
 

Ujeżdżenie czy skoki są znane większości jeźdźców, jednakże tor Liberty Trail dla niektórych był zupełną nowością. Nie będziemy naciągać jeśli powiemy, że wzruszałyśmy się sto razy, patrząc na weekendowe sukcesy dziewczyn, ale też widząc jak fajną atmosferę udało nam się wspólnie stworzyć.

Bardzo dziękujemy naszym partnerom, którzy postanowili nagrodzić każdą osobę, która wzięła udział w wydarzeniu!

Dotibel, marka Parkur, którą znajdziecie w Salonie Pegaz oraz Bruge Sklep Jeździecki – dzięki Wam mogłyśmy przekazać nagrody o wartości ponad 500 zł.

Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku Parkury Szkoleniowe nabiorą rozpędu, a w naszej stajni zagości jeszcze więcej jeźdźców ciekawych czegoś nowego.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii z wydarzenia i do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!

Udostępnij :
Picture of Weronika Kicińska
Weronika Kicińska

Łączę różne szkoły jeździectwa w swojej pracy z końmi, ponieważ żadna ze znanych nam metod nie została stworzona przez konie. Nie ma więc możliwości żeby znajomość jednej szkoły mogła być odpowiednia dla każdego z koni, które spotykam na swojej drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Rozwijaj się razem z nami
0
Koszyk
  • No products in the cart.