clintara_nika

Webinar 4: Koń i ja. Działamy razem czy osobno?

Jeśli zastanawiasz się dlaczego pozornie łatwe ćwiczenie jest trudne dla Twojego konia, to ten kurs jest dla Ciebie. Bardzo praktyczny webinar, który pozwoli Ci przewidywać możliwe zachowania Twojego konia i od razu reagować. Jak prosić, aby uzyskać oczekiwany efekt? Co może pójść nie tak, i jak temu zapobiec?

119.00 

Informacje dodatkowe

Opis

Webinar skierowany do wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojej relacji, komunikacji z koniem, niezależnie od poziomu zaawansowania i uprawianej dyscypliny.
A Wy? Działacie razem czy osobno?
Jeśli na co dzień borykasz się z pozornie błahymi problemami, dla przykładu takimi jak: problematyczne wejście na myjkę, problem z załadunkiem do przyczepy, problemy z prowadzeniem (np. Twój koń Cię zwykle prowadzi na spacer, koń wchodzi na Ciebie itp.) to ten webinar jest dla Ciebie.
  • Z webinaru dowiesz się jak prosić, aby uzyskać oczekiwany efekt, przedstawimy metodę rozkładania prośby.
  • Nauczysz się oceniać, co i dlaczego sprawia problem Twojemu koniowi. Czy nie rozumie ćwiczenia? Nie jest w stanie go wykonać? A może brakuje mu motywacji?
  • Podczas webinaru omówimy najczęstsze błędy, zwracając uwagę na elementy, które mogą zaburzyć wykonanie ćwiczenia. Powiemy jak przewidzieć niepowodzenia i skutecznie im zapobiec.
  • Skupimy się na tym co możemy osiągnąć dzięki prezentowanym ćwiczeniom, przepracujemy niełatwe dla ciała bądź psychiki konia ćwiczenia w sposób łatwy i zrozumiały. Odblokujemy wzorce ruchowe często niedostępne do odblokowania w aktywnym ruchu do przodu, typu kłus czy galop.
  • Jakie ćwiczenia omówimy podczas webinaru? Pokażemy krok po kroku między innymi: zwrot na przodzie, zwrot na zadzie, cofanie, przeciskanie.

Co warto wiedzieć?
???? Webinar jest podparty prezentacją oraz materiałami video.
???? Webinar trwa 3h, całość jest podzielona na 2h treści merytorycznych oraz 1h poświęconą na blok Q&A.
???? Dostęp do webinaru jest nieograniczony.

???? Praca z koniem z ziemi, to świetny pomysł na trening.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Webinar 4: Koń i ja. Działamy razem czy osobno?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
Koszyk
  • No products in the cart.