clintara_nika

Szkolenie jeździeckie w Stajni Lauden

Specyfiką prowadzonych przez nas szkoleń jeździeckich jest to, że z każdym koniem, na każdym szkoleniu poruszamy zupełnie inne kwestie, które sam podpowiada nam nie kto inny, niż właśnie koń😃

Praca z ziemi, praca na cordeo, ujeżdżenie klasyczne, Working Equitation i nasza ulubiona praca rehabilitacyjna nad świadomością ciał i głów nas samych i naszych końskich partnerów – wszystko to pojawiło się na szkoleniu w Stajnia Lauden.

Piękne miejsce, wspaniała atmosfera i przestrzeń, by każdemu dać to czego potrzebował⭐️
Mogliśmy filozofować, testować i dzielić się uwagami.
Jak zwykle planowany czas trochę się przedłużył🙊, ale przy tak chętnych do pracy ludziach ciężko jest go pilnować🤷‍♀️

Udało się rozwiązać nieporozumienia i dać motywację do dalszej pracy, a mnie jak zawsze najbardziej rozczula moment, gdy para zaczyna się lepiej rozumieć 🥹

Cieszymy się, że możemy łączyć w swojej pracy tak wiele podejść i różnych końskich światów szukając tak naprawdę tego samego – partnerstwa, szacunku i zrozumienia.

Jesteśmy pod wrażeniem przemyślenia stajni i tego jak pięknie jest tworzona. Zachwycone tym jakich ludzi udało się w niej zebrać.

Dziękujemy za zaproszenie i już nie możemy doczekać się następnej okazji do spotkania ❤️
Udostępnij :
Picture of Weronika Kicińska
Weronika Kicińska

Łączę różne szkoły jeździectwa w swojej pracy z końmi, ponieważ żadna ze znanych nam metod nie została stworzona przez konie. Nie ma więc możliwości żeby znajomość jednej szkoły mogła być odpowiednia dla każdego z koni, które spotykam na swojej drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Oglądaj nasze treningi
Dołącz do użytkowników
Panelu EDU
0
Koszyk
  • No products in the cart.