clintara_nika

Szkolenie jeździeckie z Luisem Lucio

W drugi weekend majowy na terenie stajni Esterfield odbyło się kolejne szkolenie jeździeckie z Luisem Lucio. Kliniki ujeżdżeniowe z Luisem organizujemy od 2022 roku, w każdej edycji udział biorą zarówno jeźdźcy konsultujący się z Luisem regularnie, jak i nowe pary – które dopiero poznają styl pracy Luisa. 
 
Wnioski po każdym szkoleniu jeździeckim z Luisem są takie same; chciałoby się jeszcze więcej treningów i wspólnego czasu, bo to czas wyjątkowo wartościowy i zawsze pełen nowej wiedzy.
 
Szkolenie odbywało się w terminie od 9 do 11 maja, dając 2,5 dnia treningów z Luisem. 
 
Wszystkie pary, które brały udział w poprzednich edycjach, pięknie odrobiły zadania domowe i były gotowe na wyższy poziom pracy. 
Nie zabrakło też nowości! Poznaliśmy nowe techniki pracy z ziemi. 
Do jeszcze precyzyjniejszej pracy i jeszcze lepszego prowadzenia naszych koni uczyliśmy się pracy z lassem. Momentami wracaliśmy również do podstaw i do schematów, które budują wyższe poziomy. 
 
Jak zawsze dzięki długim rozmowom i wymianie doświadczeń zgarnęliśmy konkretną dawkę motywacji do dalszej pracy.
Myślimy, że zdecydowana większość par poczuła się mocno dowartościowana tym, jak łatwo dzięki wskazówkom Luisa wychodziły im zadania, które wcześniej sprawiały trudność:)
Udostępnij :
Picture of Weronika Kicińska
Weronika Kicińska

Łączę różne szkoły jeździectwa w swojej pracy z końmi, ponieważ żadna ze znanych nam metod nie została stworzona przez konie. Nie ma więc możliwości żeby znajomość jednej szkoły mogła być odpowiednia dla każdego z koni, które spotykam na swojej drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Oglądaj nasze treningi
Dołącz do użytkowników
Panelu EDU
0
Koszyk
  • No products in the cart.