clintara_nika

Szkolenie jeździeckie z Luisem Lucio 2024

Przed nami kolejne dwa wyjątkowe szkolenie jeździeckie, które poprowadzi Luis Lucio, członek kadry narodowej Hiszpanii od 1980 roku, mistrz Hiszpanii z 1983 roku oraz dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich. Jego podopieczni mają na swoim koncie ponad 100 medali Mistrzostw Hiszpanii.  
W 2015 roku objął stanowisko reprezentanta trenerów w Komitecie Ujeżdżeniowym FEI.

To niesamowita sylwetka, jeździec, trener, pełen pasji, doświadczenia i fantastycznego podejścia.

W Esterpolu miałyśmy przyjemność gościć Luisa po raz pierwszy w maju 2022 roku. Szkolenie jeździeckie, które poprowadził w naszej stajni zostało tak dobrze przyjęte, że od razu zaplanowałyśmy drugi termin i już we wrześniu tego samego roku, Luis pojawił się u nas drugi raz. 

W klinice ujeżdżeniowej prowadzonej przez Luisa udział brały pary na różnym poziomie zaawansowania, na co dzień trenujące różne dyscypliny jeździeckie. Na szkoleniu pojawili się jeźdźcy ujeżdżeniowi, skoczkowie oraz miłośnicy Working Equitation. W każdym przypadku wskazówki i ćwiczenia proponowane przez Luisa przenosiły jakość jazdy jeźdźców w zupełnie nowy wymiar. 

 

W roku 2024 planujemy aż dwa szkolenia jeździeckie z Luisem Lucio

Pierwsza klinika odbędzie się w terminie od 9 do 12 maja, drugie zaplanowałyśmy podczas sierpniowego długiego weekendu, czyli w terminie 15 do 18 sierpnia

Majowe szkolenie jeździeckie powoli jest już pełne w przypadku listy jeźdźców, ale nadal można dołączyć jako słuchacz i zapisać się na sierpniową edycję. 

Wiele par pojawi się ponownie, traktując spotkania z Luisem jako cykliczne konsultacje, będące kluczem do podnoszenia swojego jeździeckiego poziomu, zapowiada się więc bardzo interesujący czas również z perspektywy słuchaczy. 🙂 

Więcej informacji dotyczących szkolenia, znajdziecie w wydarzeniach na naszym Facebook’u oraz w archiwalnych postach na Instagramie. A jeśli chcecie do nas dołączyć, to zostawiamy Wam linki do ankiet zgłoszeniowych. 

 

Picture of Weronika Kicińska
Weronika Kicińska

Łączę różne szkoły jeździectwa w swojej pracy z końmi, ponieważ żadna ze znanych nam metod nie została stworzona przez konie. Nie ma więc możliwości żeby znajomość jednej szkoły mogła być odpowiednia dla każdego z koni, które spotykam na swojej drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Webinar
Koń giętki jak wąż. Część I - odcinek szyjny i łopatka.
0
Koszyk
  • No products in the cart.